(044) 567 86 81          (050) 696 46 65
(067) 466 20 34

ВИРОБНИКИ

ВИРОБНИКИ

MED Povrly

Завод з виробництва міді в MED Povrly чеському місті Поврли був заснований ще в 1898 році. Продукція цього заводу здавна славилася в Чехії, так і за її межами. Після генеральної реконструкції та заміни обладнання в 2006-2007 роках завод, за словами експертів, став випускати саму високоякісну мідь в Європі.

KJG

KJG — це одна з провідних компаній-виробників в Європі, основною виробничою діяльністю котрої є виробництво водостічних систем з високоякісної (міді марки М1Ф) сировини. Їх обробка на сучасних лініях, висока якість готової продукції та значний асортимент.

PREFA

Під фірмовою маркою PREFA виробляє алюмінієві вироби, призначені для покрівлі та фасаду. Асортимент високоякісних PREFA алюмінієвих виробів виробляється виключно в Австрії та Німеччині. Завдяки великому досвіду з виготовлення алюмінієвих листів компанія PREFA стала одним з провідних виробників будівельних матеріалів в світі.

COMAX

METAL TRADE COMAX — виробляє на безперервній лінії алюмінієві стрічки для будівництва. Компанія є одною з перших представників безперервного покриття в Європі і єдиний виробник безперервно пофарбованого листа в Чехії.

RHEINZINK

Компанія RHEINZINK була заснована в 1966 році підприємством Grillo Stolberger Zinc companies спільно з Об'єднанням німецьких металургійних заводів. RHEINZINK титан-цинк застосовується для виготовлення покрівлі, облицювання фасадів та водостічних систем. Титан-цинк від компанії RHEINZINK дуже популярний завдяки безлічі варіантів його використання при оформленні та доступний в широкому асортименті поверхні.

NedZink

Історія компанії почалася з 1892 року. Виробництво компанії розташоване в Нідерландах. NedZink є одним з трьох найбільших європейських виробників прокату цинк-титану для будівельної індустрії. Концепція NedZink орієнтована на інновації в будівництві (новітні технології виробництва) та подальший їх розвиток.

VMZINC

Торгова марка VMZINC пропонує широкий асортимент продукції титано-цинку у вигляді покрівельних матеріалів, водостічних систем, декоративних аксесуарів та облицювання фасадів. VMZINK стала першою компанією, яка урізноманітнила поверхневі структури та кольорову гаму поверхні своєї продукції, непритаманні будь-якому іншому виробникові.

Enke

Історія компанії Enke почалася 90 років тому. Високі стандарти, встановлені фірмою Еnke, гарантують споживачам надійну, довговічну і функціональну продукцію найвищої якості.

KREISA

Фірма KREISA є сімейною компанією з 20-річними досвідом. Компанія спеціалізується на виробництві та продажу комплектуючих до системи блискавкозахисту та заземлення. Протягом всього періоду на ринку, компанія постійно намагається розширити свій асортимент і поліпшити якість послуг.

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/klempost/domains/klempostav.kiev.ua/public_html/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/klempost/domains/klempostav.kiev.ua/public_html/system/library/log.php on line 14