(044) 567 86 81          (050) 696 46 65
(067) 466 20 34

ПОКРІВЕЛЬНА ШАШКА

ПОКРІВЕЛЬНА ШАШКА

Шашка

Є одним з найбільш традиційних видів мідної покрівлі. Вона добре знайома нам по куполам храмів. Найбільш традиційною для шашки формою є квадрат розмірами від 250 мм, 330 мм, 410 мм, 500мм до 600мм. Сторони квадратів мають загнуту форму: дві в одну, дві в іншу сторону. Кріплення здійснюється через верхню частину або за допомогою клямерів. Процес виготовлення об’ємної шашки вимагає великих зусиль, ресурсів і ручної праці.

Нерівні діагоналі ромбів

Єдине, що відрізняє їх від квадратів шашки. Ромби частіше використовують там, де дизайн вимагає підкреслити витягнуті форми даху. Розмір ромбу, як і шашки, може бути довільним.

Луска

Незважаючи на деякі складнощі при монтажі луска має набільш привабливий вигляд, тому її не менш часто вибирають для покрівлі. Луску рекомендується укладати на даху з ухилом 30° і більше. Найменше її зміщення виллється в подальшому в нерівність, яка буде посилюватися з кожним рядом. Витрати 1 м² - 40 шт.

Цеглина

Вид даху цеглина виконуються ручним гнуттям на спеціальному обладнанні. Цеглинка може бути виготовлена в найрізноманітніших розмірах, та невибаглива в експлуатації.

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/klempost/domains/klempostav.kiev.ua/public_html/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/klempost/domains/klempostav.kiev.ua/public_html/system/library/log.php on line 14