(044) 567 86 81          (050) 696 46 65
(067) 466 20 34

СПЕЦІАЛЬНІ ДАХИ

СПЕЦІАЛЬНІ ДАХИ

Металічні фальцеві покрівлі - традиція для Києва. Досить подивитися на місто з висоти , щоб переконатися в цьому. Фальцеві металеві покрівлі – найнадійніші, а виконані з оцинкованого заліза з покриттям цілком конкурентні за ціною з покрівлями з бітумної черепиці, хоча значно перевершують їх по довговічностrі, екологічності та престижності.

І навіть дорогі покрівля з кольорових металів є економічними, якщо розділити їх вартість на тривалий термін (не менше 100 років).

Основною перевагою фальцевої покрівлі є герметичність покриття. За рахунок відсутності наскрізних отворів при кріпленні до решетування, на відміну від інших покрівельних покриттів.

Крім фальцевої покрівлі існують безліч інших різновидів її монтажу. Шашка, ромб, об’ємна шашка, обємний ромб, луска, цеглинка і ін.


Розділи:

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/klempost/domains/klempostav.kiev.ua/public_html/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/klempost/domains/klempostav.kiev.ua/public_html/system/library/log.php on line 14