(044) 567 86 81          (050) 696 46 65
(067) 466 20 34

ТИТАН-ЦИНК

ТИТАН-ЦИНК

Цинк-титан відповідно до прийнятих стандартів DIN EN 988 являє собою сплав на основі електролітного цинку зі ступенем чистоти щодо домішок 99,95%. Легуючі добавки складаються з малих частин титану і міді. Титан-цинк досить міцний матеріал, не схильний до корозійних процесів, стійкий до впливу навколишнього середовища. В цілому його можна використовувати і для облицювання фасадів. Покрівельні роботи з титан-цинком заборонені в майстернях і на дахах, якщо температура металу нижча +10° С.

Найбільш відомі такі фірми-виробники титан-цинкової фальцевої покрівлі : RHEINZINK, NedZink, VMZINC. Вони виробляють три різновиди титан-цинку – натуральній та два види патини – сіро-голуба та темно сіра. Кожна фірма виробляє патину в різних відтінках. Тому патинований титан- цинк різних фірм-виробників відрізняється між собою різними відтінками патини. Зважаючи на примхливість титан-цинку та різні його кольорові відтінки титан-цинк привозиться під замовлення.


Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/klempost/domains/klempostav.kiev.ua/public_html/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/klempost/domains/klempostav.kiev.ua/public_html/system/library/log.php on line 14