(044) 567 86 81          (050) 696 46 65
(067) 466 20 34

АЛЮМІНІЙ

АЛЮМІНІЙ

Алюміній - легкий, міцний, довговічний, простий в експлуатації матеріал, придатний для широкого спектру застосування. З усіх металевих покрівель, алюмінієва – найлегша. Хоча алюміній дорожче оцинкованого заліза, зате він довговічніший, що дозволяє зараховувати його до елітних покрівельних матеріалів. А велика гама кольорів дає можливість зробити дах будинку оригінальним, не схожим на інші. Крім того алюміній - один з найбільш м'яких металів, хоча багато його сплавів вигідно поєднують в собі м'якість і міцність. Але головне - алюміній, на відміну від сталі, не кородує. На повітрі цей метал покривається безбарвною, тонкою але міцною плівкою з оксиду, що захищає алюміній від руйнування. Не дивлячись на легку вагу, листи покрівельного алюмінію з точки зору опору матеріалів витримують стабільно високі статичні навантаження.

Ми пропонуємо алюміній двох європейських компаній-виробників - METAL TRADE COMAX та PREFA. Висока якість алюмінію відповідає нормі EN 485-2, за якою хімічний склад сплаву має бути не менше 99,5%. На складі завжди наявні різні розміри та багата кольорова гама.

Стрічка COMAX АЛЮМІНІЙ

Стрічка COMAX АЛЮМІНІЙ

Стрічка COMAX АЛЮМІНІЙРозміри: 0.70 х 625 мм; 0.70 х 1000 ммРозмір RAL "imitacia-med": 0.80 х 625 мм..

18.70 €

Стрічка PREFA АЛЮМІНІЙ

Стрічка PREFA АЛЮМІНІЙ

Стрічка PREFA АЛЮМІНІЙСтруктура металу (покриття): гладкий, матовий, структурний Колір: широка ..

27.00 €

ПОКАЗАНО з 1 по 2 ТОВАРІВ із 2 (Усього 1 сторінок)
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/klempost/domains/klempostav.kiev.ua/public_html/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/klempost/domains/klempostav.kiev.ua/public_html/system/library/log.php on line 14