(044) 567 86 81          (050) 696 46 65
(067) 466 20 34

ПРО КОМПАНіЮ

Компанія "КЛЕМПОСТАВ-УКРАЇНА" була заснована 26 лютого 2003 року. З цього часу підприємство успішно торгує різними покрівельними матеріалами. Мідь, алюміній, цинк-титан, водостічні системи та аксесуари з цих металів, а також з пофарбованої оцинкованої сталі, мідні громовідводи — ось діапазон продукції, на який "КЛЕМПОСТАВ-УКРАЇНА" орієнтувалася з самого початку своєї роботи на українській землі.

Продукція, яку пропонує "КЛЕМПОСТАВ-УКРАЇНА", виробляється в Чехії, Словаччині, Голландії, Франції, Німеччини та Швейцарії. Завдяки високій якості матеріалів і працюючій, як годинник, логістиці, компанії вдалося зайняти провідні (лідируючі) позиції на українському ринку покрівельних матеріалів та аксесуарів для них.

Вся продукція, яку пропонує "КЛЕМПОСТАВ-УКРАЇНА", відповідає нормам Євросоюзу та українським ГОСТам. Вона виготовлена на високотехнологічному обладнанні заводів, якість роботи яких систематично сертифікується по системам ISO EN 190 9002: 2000 і EN 190 14 001.

"КЛЕМПОСТАВ-УКРАЇНА" регулярно бере участь в будівельних виставках, щорічно організовує семінари, під час яких чеські покрівельники діляться досвідом з українськими майстрами. Компанія тісно співпрацює з кращими покрівельними компаніями України, що спеціалізуються на роботі з кольоровими металами. Таким чином "КЛЕМПОСТАВ-УКРАЇНА" може рекомендувати замовникам кращих українських фахівців. 

Компанія володіє значними складськими запасами основних матеріалів і може оперативно виконати будь-яке великий замовлення, не чекаючи поставки з-за кордону.

В офісі компанії, замовників завжди чекає теплий прийом, де вони можуть отримати потрібну інформацію, що стосується особливостей роботи з покрівельними металами при будівництві покрівель, а також випити чашечку запашної кави. 

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/klempost/domains/klempostav.kiev.ua/public_html/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/klempost/domains/klempostav.kiev.ua/public_html/system/library/log.php on line 14